Wybielanie zębów | Ceramdent Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Białe i piękne zęby to najlepsza wizytówka. Dodają uroku, pewności siebie, a także poprawiają samopoczucie. Częściej się uśmiechamy, dzięki czemu jesteśmy korzystniej postrzegani przez otoczenie. Zabieg wybielania zębów cieszy się nieustającym zainteresowaniem wśród pacjentów.

Kompleksowo opracowany plan wybielania pozwala na osiągnięcie najbardziej zadowalających efektów. To do pacjenta należy decyzja czy wybieli zęby na jednej wizycie w gabinecie, czy w domu.

System wybielania w gabinecie:
W Ceramdent stosujemy Zoom2 Advanced Power® – najbardziej efektywny system wybielania w gabinecie, jaki dotychczas powstał. Szybki, zaledwie trzy 15 minutowe sesje, najbardziej komfortowy i przyjazny dla pacjenta system wybielania. Zastrzeżona prawnie formuła łączy technologię amorficznego fosforanu wapnia i nowoczesną metodę chemiczną aktywowaną światłem. Zastosowanie żelu o stężeniu zaledwie 6% gwarantuje bezbolesność zabiegu, doskonały efekt, zmniejszenie nadwrażliwości i redukcję nawracania zmiany koloru.

Wybielanie metodą tradycyjną w zaciszu domowym:
W Ceramdent stosujemy również wybielanie zębów z wykorzystaniem szyn wykonanych indywidualnie dla każdego pacjenta oraz środków chemicznych, nieuszkadzających tkanki twardej zęba. Są to łagodne substancje, zazwyczaj w postaci żelu, które zleca pacjentowi dentysta do stosowania poza gabinetem. Żel wybielający utrzymywany jest za pomocą szyny nazębnej, którą pacjent zakłada na noc, na czas snu.

Informacje ważne dla Pacjenta!
Wybielanie zębów wykonane pod opieką lekarza stomatologa jest całkowicie bezpieczne dla zębów i dziąseł, jedyną uciążliwością mogącą wystąpić po wybielaniu jest przejściowa nadwrażliwość zębów ustępująca zwykle po ok. 24 godzinach.
Przeciwskazaniem do wybielania zębów jest ciąża, okres karmienia, epilepsja i wiek poniżej 16 r.ż.
Efekt utrzymuje się od około pół roku do 2 lat. Jest to zależne od przyzwyczajeń żywieniowych, stopnia higieny jamy ustnej i uwarunkowań osobniczych. Po tym okresie zabieg można powtórzyć.
Bezpośrednio po zabiegu wybielania obowiązuje tzw. 72 – godzinna biała dieta, w tym czasie należy wystrzegać się kawy, herbaty, papierosów, ciemnych soków i innych “kolorowych” napojów i pokarmów.

Wybielanie zębów

Wybielanie metodą nakładkową

od 1200 PLN + koszt nakładek

Wybielanie lampą ZOOM

1500 PLN

Dołącz do naszego newslettera! Zapisz się i odbierz dwa razy w roku bon podarunkowy.

Kontakt

Adres

ul. Zabrska 1/4 Katowice

Telefon

32 259 94 34

E-mail

ceramdent@ceramdent.pl

Facebook

@ceramdent

Rejestracja

Umów wizytę