Polityka prywatności - newsletter | Ceramdent Stomatologia estetyczna

Polityka prywatności - newsletter

Administratorem danych osobowych jest firma Ceramdent Sp. z o.o., ul. Zabrska 1/4 40-083 Katowice.

Zglaszając się do otrzymywania biuletynu Ceramdent, należy podać następujące obowiązkowe informacje: Imię, Nazwisko, Adres e-mail. Informacje te są nam potrzebne do wysyłania biuletynu Ceramdent Stomatologia Estetyczna.

Korzystamy również z Państwa dobrowolnych informacji: numer telefonu w celu informowania o akcjach promocyjnych, specjalnych wydarzeniach w naszym gabincie.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych, ich poprawienia, złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub przekazania ich innym odbiorcom, w tym prawo do zaprzestania ich przetwarzania w celach marketingowych.

Podanie danych oraz zgoda na ich przetwarzanie w celach nie związanych z procesem leczenia jest dobrowolna.

Niniejsze zgody obejmują przetwarzanie danych w przyszłości, jeśli nie zmieni się cel przetwarzania lub jeśli zgoda nie zostanie cofnięta.

Dostęp do Państwa danych osobowych w celu poprawienia, złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub przekazania ich innym odbiorcom, w tym prawo do zaprzestania ich przetwarzania w celach marketingowych możliwy jest osobiście w recepcji Kliniki: Ceramdent Stomatologia Estetyczna, ul. Zabrska 1/4 40-083 Katowice, telefonicznie: 32 259 94 34 lub mailowo: ceramdent@ceramdent.pl

Kontakt

Adres

ul. Zabrska 1/4 Katowice

Telefon

32 259 94 34

E-mail

ceramdent@ceramdent.pl

Facebook

@ceramdent

Rejestracja

Umów wizytę