Wybielanie regeneracyjne to zęby jaśniejsze nawet do 8 odcieni oraz ochrona przed bolesną nadwrażliwością. System PrevDent to unikalne połączenie aktywnej substancji wybielającej - 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze.

Pierwszym etapem wybielania jest czyszczenie przebarwień. PrevDent „Stain removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy. Właściwe wybielanie odbywa się przy pomocy piany aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który wchodzi w strukturę szkliwa. Dzięki temu następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie. W efekcie otrzymujemy bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech przy jednoczesnej eliminacji nadwrażliwości zębów.

Po zabiegu wybielania konieczne jest co najmniej 24 godzinne unikanie picia i jedzenia zawierającego barwniki np. kawy, herbaty, pomidorów, buraków itp. W miarę możliwości można przedłużyć „białą dietę” o kilka dni, dla lepszego rezultatu. Efekty procedury utrzymują się od 2 do 3 lat w zależności od indywidualnych warunków Pacjenta oraz jego nawyków żywieniowych.
Powrót do listy